Call us toll free: +48 509 092 557
Top notch Multipurpose WordPress Theme!
kwi
02

Ogi Y

by Alcamo in Comments: 0

Prosty styl biurka Ogi Y to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie klasyczne rozwiązania w nowoczesnych miejscach pracy. Ponadczasowy design daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni pracowniczych. Biurko idealnie sprawdzi się w domowym biurze, jak również w open space czy biurach współdzielonych. Modny i funkcjonalny panel akustyczny, który dostępny jest w wielu kolorach i tkaninach stworzy poczucie prywatności w miejscu pracy.

kwi
02

Ogi W

by Alcamo in Comments: 0

Biurko Ogi W to biurko pracownicze, w którym połączenie naturalnego drewna z metalowym detalem tworzy niezwykły efekt. Jesionowe wykończenie nogi ociepli przestrzeń domowego biura, a ergonomia i funkcjonalność biurka pozwoli czerpać z pracy czystą przyjemność. Klasyczny, minimalistyczny styl i prostota konstrukcji dają wiele możliwości aranżacji miejsca pracy zarówno w domu, jak i w biurach typu open space.

kwi
02

Ogi U

by Alcamo in Comments: 0

Prosta i ekonomiczna wersja systemu Ogi. Geometryczny kształt biurka Ogi U proste lub kształtowe daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji swojego miejsca pracy. Klasyczny design, ergonomia i funkcjonalność pozwolą na czerpanie z pracy czystej przyjemności. Dzięki szafce managerskiej biurko Ogi U zapewnia także przestrzeń do przechowania najpotrzebniejszych przedmiotów, narzędzi pracy i dokumentów. Dostępna w dwóch wersjach, z frontem przesuwnym lub z szufladami, pozwala się ona dopasować do potrzeb użytkownika. Biurko z szafką Ogi U jest więc rozwiązaniem na miarę przestrzeni biurowych, edukacyjnych i szkoleniowych, a także warsztatowych.

mar
26

Ogi M

by Alcamo in Comments: 0

Minimalizm konstrukcji i maksimum funkcjonalności – tym wyróżnia się biurko z serii Ogi M. Klasyczny charakter w połączeniu ergonomią daje możliwość wykorzystania go w każdej przestrzeni pracowniczej i edukacyjnej, od home office po open space. Dzięki pojemnej szafce managerskiej, biurko zapewnia także przestrzeń najpotrzebniejsze przedmioty i dokumenty, a przez to ułatwi organizację pracy i utrzymanie porządku. Funkcjonalność biurka dodatkowo zwiększy możliwość dobrania do niego mediaboxu, szyny kablowej, a także panelu lub blendy. Te ostatnie sprawdzą się również jako osłony, zapewniające użytkownikowi więcej prywatności.

mar
21

Ogi B

by Alcamo in Comments: 0

Ogi B z nogą drewnianą to klasyczne rozwiązanie dla nowoczesnego miejsca pracy. Ponadczasowy wygląd biurka nawiązuje do tradycji designu skandynawskiego. Podstawa z naturalnego drewna jesionowego ociepla przestrzeń dookoła niego, jednocześnie zapewniając funkcjonalność charakterystyczną dla całej serii Ogi. Minimalistyczny wygląd i prostota wykonania dają duże możliwości aranżacyjne zarówno w biurze jak i w domu, tworząc wygodne miejsce do pracy. Meble w tym stylu dobrze nadają się jako stanowiska managerskie.

sty
30

Ogi A

by Alcamo in Comments: 0

Ogi A to nowoczesna linia mebli pracowniczych wykorzystująca mniej konwencjonalne wzornictwo. Kluczową cechą tej linii jest rozwiązanie stelaża, w którym zastosowano układ nóg mocowanych do blatu pod lekko nachylonym kątem. Konstrukcja daje wrażenia ażurowości i doskonale pasje do biur i stanowisk pracy, gdzie preferowana jest przestrzeń i potrzeba szybkiej rearanżacji. Mimo tej konstrukcji można zastosować wszystkie potrzebne dodatki jak przegrody międzybiurkowe, blendy, mediaporty, kanały kablowe etc. System jest doskonały do tworzenia lekkich, niedużych i eleganckich stołów konferencyjnych i dla placówek edukacyjnych, także w połączeniu z innymi systemami z grupy systemów Ogi.

lut
15

T-Square

by Admin2 in Comments: 0

T-SQUARE, to system mebli pracowniczych o konstrukcji opartej na stelażach typu „T” z kolumnami stelaża o przekroju kwadratowym.Biurka dostępne są w dwóch wariantach: bez regulacji wysokości blatu lub z manualną regulacją w zakresie 20cm. Blaty biurek dostępne są w różnych kształtach i wymiarach, także jako biurka narożne.

lut
15

T-Round

by Admin2 in Comments: 0

Biurka w systemie P-ROUND posiadają konstrukcję na stelażu ramowym. Blaty przytwierdzane są do metalowej ramy wykonanej z kształtowników stalowych o przekroju 40×20. Do ramy stelaża przykręcane są nogi rurowe o średnicy 50 mm. Dzięki takim rozwiązaniom otrzymujemy bardzo stabilną i wytrzymałą konstrukcję.

Wszystkie biurka i dostawki systemu P-ROUND oferowane są w dwóch wersjach: podstawowej wyposażonej w regulatory w zakresie 2 cm umożliwiajace wypoziomowanie i w wersji z regulacją wysokości blatu roboczego w zakresie od 69 do 81 cm.

Biurka systemu P-ROUND możemy dodatkowo wyposażyć w blendy frontowe z systemowej oferty elementów uzupełniających. Dostępne są zarówno blendy płytowe jak i metalowe z perforacją.

lut
15

P-Square

by Admin2 in Comments: 0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam euismod finibus nibh. Fusce mollis ligula vel enim vestibulum convallis a eget eros. Pellentesque felis justo, euismod eget libero ut, faucibus dignissim turpis. Aliquam eu tempor ligula, nec semper elit. Sed suscipit, odio sit amet bibendum bibendum, ipsum dolor scelerisque neque, eu mollis nisl mauris egestas enim. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Etiam ultricies eu lacus a commodo. Fusce fermentum mi vel sapien rutrum, et viverra ex hendrerit. Sed imperdiet bibendum lacus, eget auctor nisi vestibulum vitae. Maecenas vel elit dolor. Praesent non dui ornare, feugiat ipsum id, vestibulum metus. Quisque suscipit mauris sit amet quam eleifend placerat at eu velit.

lut
15

P-Round

by Admin2 in Comments: 0

Biurka w systemie P-ROUND posiadają konstrukcję na stelażu ramowym. Blaty przytwierdzane są do metalowej ramy wykonanej z kształtowników stalowych o przekroju 40×20. Do ramy stelaża przykręcane są nogi rurowe o średnicy 50 mm. Dzięki takim rozwiązaniom otrzymujemy bardzo stabilną i wytrzymałą konstrukcję.

Wszystkie biurka i dostawki systemu P-ROUND oferowane są w dwóch wersjach: podstawowej wyposażonej w regulatory w zakresie 2 cm umożliwiajace wypoziomowanie i w wersji z regulacją wysokości blatu roboczego w zakresie od 69 do 81 cm.