Call us toll free: +48 509 092 557
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Fotele i krzesła

W dzisiejszych czasach istotną rolę odgrywa ergonomia kupowanych mebli, zwłaszcza foteli. Użytkownik spędza na krześle od kilku do kilkunastu godzin dziennie. Niewiele osób potrafi utrzymywać w tym czasie prawidłową pozycję ciała. Dlatego coraz więcej projektantów i konsumentów zwraca uwagę nie tylko na design, jakość wykończenia, rodzaj lub kolor tkaniny foteli biurowych ale także na ich ergonomię.

Przy dokonywaniu wyboru krzesła należy przede wszystkim zwrócić uwagę na odpowiednie podparcie części lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa. O naszą prawidłową postawę mają zadbać mechanizmy stosowane przez producentów foteli biurowych.

Najprostszy z nich to typ CPT, który pozwala na regulację trzech parametrów. Użytkownik może dopasować swój fotel biurowy zmieniając wysokość oparcia, jego kąt odchylenia oraz głębokość i wysokość siedziska. Nie wszyscy jednak potrafią dopasować krzesło do swojej sylwetki i budowy ciała. Dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się mechanizm typu „synchro”  (np.  Cleo,  Raya,  Sedna).  Jest  on  oparty  na  zależnych  od  siebie  dwóch  parametrach  –  zmianie  kąta  oparcia i siedziska. Wprowadzona modyfikacja jest wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników i nie wymaga ręcznej regulacji (jak to ma miejsce w przypadku foteli biurowych z mechanizmem CPT). Dodatkowo coraz częściej można zakupić krzesła z regulowanymi podłokietnikami.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno krzesła z mechanizmem CPT, jak i synchro. Jesteśmy jednocześnie otwarci na wszelkie zapytania odnośnie doboru odpowiedniego fotela biurowego i chętnie pomożemy znaleźć Państwu idealne krzesło.

Dodatkowo nasza oferta bogata jest w przeróżnego rodzaju krzesła konferencyjne, specjalistyczne oraz sofy.Chcąc spełnić Państwa oczekiwania współpracujemy z wieloma producentami. Pozwala to nam na zaprezentowanie oferty bogatej w fotele i krzesła biurowe. Warszawa to nie jedyne miasto, w którym działamy. Staramy się dotrzeć do każdego miejsca w Polsce. Serdecznie zapraszamy do naszego biura wszystkch zainteresowanych zakupem foteli i krzeseł biurowych – 02-508  Warszawa,  ul.  Puławska 39 lok. 3.