Call us toll free: +48 509 092 557
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Gwarancje

Na każdorazowe zamówienie oferujemy klientom gwarancję na trwałość oferowanych produktów i jakość materiałów zależnie od ich fabrycznych specyfikacji od 1 do 5 lat.

Gwarancje

Oferowane  przez  nas  meble  i  fotele  wykonane  są  z  wysokiej  klasy materiałów i cechują się  dobrą jakością wykończenia. Standardowo naszym klientom przysługuje dwuletnia gwarancja zarówno na meble, jak i na krzesła.Reklamacje wymagają formy pisemnej i załatwiane są w przeciągu 14 dni roboczych od daty zgłoszenia. Gwarancja obejmuje bezpłatną naprawę produktu w okresie gwarancyjnym.Reklamacji nie podlegają wady, które powstały na skutek nieprawidłowego montażu, jeśli nie był zamówiony w naszej firmie. Wszystkie wady powstałe po upływie okresu gwarancyjnego są załatwiane odpłatnie.

 

Szczegółowych informacji udzielają handlowcy firmy.

 

Zasady użytkowania mebli:

  • Meble    powinny    znajdować    się    w    pomieszczeniach    suchych i przewiewnych, o temperaturze nie mniejszej niż 10°C. Należy je chronić przed wilgocią, nadmiernym nasłonecznieniem i podwyższoną temperaturą.
  • Powierzchnię płyty należy chronić przed kontaktem z twardymi, ostrymi przedmiotami.
  • Czyszczenie i konserwację należy przeprowadzać za pomocą miękkiej, wilgotnej ściereczki lub gąbki przy użyciu delikatnych środków myjących (płyny).
  • Zaleca się bieżącą konserwację i czyszczenie mebli, nie dopuszczając do ich nadmiernego zabrudzenia.
  • Przenoszenie mebli (oprócz kontenerów mobilnych) należy dokonywać poprzez ich podniesienie.
  • Maksymalne    dopuszczalne    obciążenie    szuflad    w    kontenerach i szafach wynosi 25 kg.
  • W meblach posiadających centralny zamek można jednocześnie wysunąć tylko jedną szufladę (nie dotyczy piórnika). Próby jednoczesnego wysunięcia szuflad mogą spowodować uszkodzenie lub zablokowanie zamka.