Call us toll free: +48 509 092 557
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Astero

ASTERO to szlachetność uchwycona w lekkiej, fascynującej i ponadczasowej formie. Doskonale dobrane proporcje, smukłe kształty i najwyższej jakości naturalne materiały tworzą pełen harmonii kolaż. Charakterystyczne nogi biurek oraz stołów konferencyjnych podkreślają indywidualny i wyjątkowy charakter mebli. Staranność wykonania i bezkompromisowa jakość podkreślają prestiż całości. ASTERO tworzy wyjątkową aurę definiując otaczającą przestrzeń.

ASTERO to pełna harmonia między tradycją i nowoczesnością. Najnowsze i innowacyjne technologie obróbki szkła, metalu oraz drewna uzupełnione o tradycyjne ręczne rzemiosło wszędzie tam, gdzie jakość i precyzja ręcznej obróbki jest niezastąpiona. Rzemiosło doskonale wykfalifikowanych specjalistów i ich praca sprawiają, że meble ASTERO przestają być powszechne i zyskują osobowość. Tak powstają najbardziej ekskluzywne i wyrafinowane produkty.

Nobliwy charakter mebli ASTERO podkreślają najwyższej jakości, wyselekcjonowane materiały. Okleina naturalna, lakierowany blat ze szkła hartowanego Ultra Clear i ręcznie woskowane elementy z naturalnego drewna. Całość dopełniają subtelne chromowane detale.

Meble ASTERO to także funkcjonalne rozwiązania dostosowane do współczesnego stylu pracy. Inteligentne systemy rozprowadzenia elektryfikacji zostały tak zaprojektowane aby wyjątkowa estetyka mebli pozostała nienaruszona. Szafy i kontenery posiadają intuicyjnie otwierane bez uchwytowe fronty wykończone chromowanym detalem oraz zawiasy z szerokim kątem otwarcia, które gwarantują pełen komfort użytkowania. W pomocniku biurka zamontowano wysuwany za pomocą specjalnego mechanizmu drewniany schowek do przechowywania dokumentów. Wszystkie elementy mebli ASTERO cechuje najwyższa jakość wykonania i bezkompromisowa dbałość o każdy szczegół.

Recent Works