Call us toll free: +48 509 092 557
Top notch Multipurpose WordPress Theme!
lut
15

W dzisiejszych czasach zaczynając budowę domu klient dostaje świetnie przygotowaną wizualizację. Dzięki niej może już na starcie poczuć się jak w gotowym wnętrzu. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku projektowania wnętrz biurowych. Profesjonalne programy architektoniczne pozwalają na stworzenie niemal rzeczywistego obrazu biura.

Wybierając  naszą  firmę  klient  może  być  pewien,  że  trafił  w  dobre  ręce.  Współpraca  z  naszymi  handlowcami zaczyna się od spotkania, na którym przedstawione zostają katalogi zawierające szeroką ofertę meblową w różnych stylach. Bogaci w doświadczenie projektanci chętnie doradzają w wyborze mebli.

Następnym  etapem  jest  sam  proces  projektowania  wnętrza  biurowego  w  profesjonalnych  programach architektonicznych w oparciu o przesłane przez klienta plany. Podczas tworzenia aranżacji uwzględniane są wszystkie zastrzeżenia i prośby klienta. Zdjęcia z wizualizacjami przesyłane są drogą maillową lub przedstawiane na spotkaniach. Wszelkie poprawki i zmiany nanoszone są bezpłatnie. Przed zamówieniem mebli, w końcowym etapie projektowania wnętrza biurowego następuje ostateczne spotkanie z klientem w celu wyboru rodzaju tapicerek i kolorów foteli oraz mebli.

Na terenie Warszawy montaż i transport mebli jest bezpłatny.